Kalvoda Antonín (1907 – 1974)
Hříbátko, signováno a datováno A. Kalvoda 36, číslováno 3/7, cín, výška 24,5 cm, lehce poškozeno (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Kalvoda Antonín (1907 – 1974)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |